Опубликовать в своем блоге blogspot.com  Опубликовать в twitter.com  English page  Latviesu lapa  Начальная страница    Опубликовать в своем блоге livejournal.com

Хочу поделиться...

Место встречи форумчан изменить нельзя. :)

Re: Хочу поделиться...

Сообщение Soslims » 16 май 2011, 07:26

Krug писал(а):С рамками вышла дурацкая история- занесло меня в сугроб, после чего пострадала первая рамка, заднюю перекинул на перед, а потом, разворачивался в узком месте, и снова передней у меня не стало :oops:

так в чем проблема поставить заного клубные рамки? :ilove:
Volvo S80 2.9 99`
Volvo S60 07`
Peugeot Bipper 15`
Soslims
Активный участник форума ****
Активный участник форума ****

Ваш автомобиль: Volvo S60 07`
Ваша страна: Latgale
Как Вы нашли наш сайт?: По рекомендации
Ваше имя, Your name: Сергей

Re: Хочу поделиться...

Сообщение Remos » 22 авг 2013, 15:52

Meklēju Volvo līdzbraucējus braucienam uz Volvo un Saab muzejiem Zviedrijā septembra vidū.
Izbraucam 14. septembra rītā (sestdiena) uz Tallinu, vakarā pulkst. 17.45 ceļamies augšā uz Tallina-Stoholma prāmja;
15. septembra rītā (svētdiena) pulkst. 10.00 braucam nost no prāmja Stoholmā un startējam uz Gēteborgu. Vakarā esam Gēteborgā, tur paliekam pa nakti.
16. septembra (pimrdiena) rītā Gēteborgā startējam uz Volvo rūpnīcu un Volvo muzeju ekskursijā, pēc tam aizbraucam uz SAAB muzeju Trollhatanā. Vakarā atgriežamies naktsmājās Gēteborgā.
17. septembra (otrdiena) rītā startējam atpakaļ uz Stoholmu un vakarā pulkst. 18.00 ceļamies augšā uz Stoholma-Tallina prāmja.
18. septembra rītā (trešdiena) pulkst. 10.00 braucam nost no prāmja Tallinā un startējam uz Rīgu. Vakarā esam mājās.

Izmaksas:
Ja brauc 3 cilvēki, vienam sanāk 120 Ls (degviela, prāmis, muzeju biļetes).
Par nakstmājām Gēteborgā mēģināšu sarunāt ar Skārdnieku par labu Kagora pudeli, var arī par divām.

Komentarii privetstvujutsa po Russki.
Spasibo za ponimanije.
Remos

Ваш автомобиль: Volvo V50 D5
Ваша страна: LV
Как Вы нашли наш сайт?: По клубной наклейки (рамке)
Ваше имя, Your name: Edzis

Пред.

Вернуться в - ОФФ Топ -

free counters

Top.LV
  Яндекс.Метрика  Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru

Page copy protected against web site content infringement by Copyscape

eXTReMe Tracker